Унікальний водоспад. Спокійний та повільний знаходиться на Тячівщині (ВІДЕО)
20.04.2018
Виноградівські лісівники змагалися за звання кращого вальника лісу
21.04.2018

На території шкіл Рахівщини стало «зеленіше»

22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті.
 
Учні Чорнотисянської ЗОШ I-III ступенів та Ясінянської ЗОШ №1 разом з представниками від ДП «Ясінянське ЛМГ» в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» під гаслом «Доля планети в наших руках» провели масовий захід.
 
У Чорнотисянській ЗОШ під час лінійки говорили про формування екологічної культури, громадської відповідальності за екологічний стан навколишнього середовища у школярів.
 
Після урочистої лінійки провели благоустрій території школи й укріплення берегів річки шляхом посадки дерев: ялини європейської, дугласії, липи, дуба, клена. А у Ясінянській ЗОШ старші викладачі разом з учнями висадили ялину, ялицю і явір. Посадили 25 саджанців на території школи вздовж огорожі. Все задля того, щоб хоч трошки стримували шум і пил від ґрунтової дороги. Однак вчителі не обмежилися шкільним подвір’ям і на місці вересневого буверію висадили ще 15 саджанців.
 
Нагадаємо, що в рамках акції«#Майбутнє_лісу_у_твоїх_руках» на Закарпатті цього року планується створити понад 2553, 6 гектарів нових лісів. Саджанці для відновлення лісів краю та озеленення садочків, шкіл, лікарень, вирощують власними силами, а рівень їхньої адаптації та виживання в нових умовах перевищує 90%. Лісові культури будуть рости і через роки радувати своєю красою, а кожен, учень має запам’ятати день, коли зробив особистий внесок в озеленення рідного краю.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.