На території ДП “Ясінянське ЛМГ” відпочивати не тільки комфортно, а ще й дуже цікаво! 

Аварійний міст у селі Ганьковиця відновили завдяки лісівникам (ВІДЕО)
27.08.2017
Аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі IV відбудеться 8 вересня (АНОНС)
29.08.2017

На території ДП “Ясінянське ЛМГ” відпочивати не тільки комфортно, а ще й дуже цікаво! 

Відпочинок на природі має бути не тільки веселим і корисним, а ще й пізнавальним та цікавим. На створеній цього року рекреаційній зоні на території ДП «Ясінянське ЛМГ» окрім традиційних бесідок і мангалів, для відвідувачів встановлено інформаційно-інтерактивний стенд «Новини з життя лісу», який виконує екологічно-пізнавальну функцію та несе в собі елементи екологічної освіти.

Стенд художньо виконаний у привабливій для дітей і дорослих формі та містить в собі декоративні елементи, що є символом допитливості (зайчик) і мудрості (сова). На стенді передбачено розміщення змінної інформації стосовно змін фенологічних фаз у живій природі та змін у довкіллі протягом року, в доступній для дорослих і дітей формі. Інформаційне поле стенду заповнене чотирма кишеньками для розміщення інформації і є своєрідними ланками компонентів навколишнього середовища. Перша ланка – новини з життя тварин, друга – фенологічні фази рослин, третя – зміни у неживій природі, четверта – можливі небезпеки під час перебування у лісі та заходи профілактики уникнення нещасних випадків. Оновлення інформації на стенді заплановано проводити щомісячно, а до процесу написання тексту і художнього наповнення стенду залучати дітей з шкільних лісництв, що діють при підприємстві.

Залучення учасників шкільних лісництв до такої роботи корисне для загального освітнього процесу, а також дає змогу дітям відчути себе «лісовим кореспондентом» і розвинути творчі здібності.

Коментарі вимкнені.