На Свалявщині в рамках акції «Мільйон дерев за добу» заклали новорічну плантацію

Хустщина долучилася до акції «1 000 000 дерев за 24 години»!
18.10.2020
На Закарпатті прикордонники долучилися до всеукраїнської акції «Один мільйон дерев за одну добу»
18.10.2020

На Свалявщині в рамках акції «Мільйон дерев за добу» заклали новорічну плантацію

Сьогодні, 17 жовтня, в ДП «Свалявське ЛГ» відбулась Всеукраїнська акція «Мільйон дерев за добу».

Лісівники разом із представниками органів місцевої влади, засобами масової інформації, активними жителями Свалявського р-ну долучились до акції висадки дерев.

Зокрема, було закладено плантацію новорічних ялинок (породи – ялиця біла та ялина європейська).

Внести свій вклад в збереження і примноження зелених «легенів» нашої країни змогли всі охочі, попри вік, статус, політичні погляди. Ось так можна об’єднатись навколо теми зміни клімату, покращення екології в цілому.

Лісівники Свалявщини, завжди закликають до співпраці та щиро вдячні всім хто долучився до участі в акції з висаджування 1 млн. дерев за добу.

– З метою підвищення біологічної різноманітності і відновлення лісів щороку ми приєднуємося до акції з лісовідновлення і посадили новорічну плантацію. Сьогодні приєдналися до акції «Мільйон дерев за добу». Ліс – одна з основних екологічних систем, важливих для біорізноманіття та підтримання екологічної цінності зелених насаджень і в області, і в Закарпатті. Тому і всі лісівники і територіальні органи взаляи участь в акції, – зазначив директор Свалявського лісгоспу Олександр Дуфінець.

Коментарі вимкнені.