На старт! Годівниці для столиці Закарпаття розписали діти Ужгородської школи

Проти лісової стратегії виступають підприємці Тячівщини (ВІДЕО)
27.11.2017
Майже 1500 рейдів проведено на Закарпатті проти порушників правил полювання
29.11.2017

На старт! Годівниці для столиці Закарпаття розписали діти Ужгородської школи

На старт! Годівниці для столиці Закарпаття розписали діти Ужгородської школи
 
На Закарпатті за ініціативи начальника Закарпатського ОУЛМГ Валерія Мурги та за підтримки лісівників області стартувала акція з підготовки птахів до зимового періоду.
 
Лісівники запланували розвісити пташині столові по державним установам, школам і садочкам обласного центру Закарпаття. Змайстрували їх з екологічно чистої деревини.
 
Мета акції – привернути увагу молоді до охорони птахів, прищепити любов до природи і формувати прагнення практично піклуватись про довкілля.
 
Однак годівнички будуть не прості, тому сьогодні, 28 листопада, учні ЗОШ №2 під керівництвом вчителя, керівника гуртка – художниці «Золота палітра» Наталії Хухри розписали частину годівничок на уроці образотворчого мистецтва. Ще триває робота з декорування та лакування.
 
Ми беремо участь вперше і трохи хвилюємося. Я розумію, що хтось малює красивіше, хтось більше проявляє свої творчі здібності, а я просто дуже люблю малювати і хочу стати художником та бути корисним для суспільства та природи”, – розповів учень 5 класу Міклош Пігуляк.
 
Під час акції в навчальному закладі тривало бурхливе обговорення учнів, на тему, котра годівниця краща. Однак годівниці красиві всі і кожна по-своєму.
 
Долучитися до акції може кожен. Адже підгодівля зимуючих птахів приносить користь не тільки самим птахам, але і є чудовою нагодою проявити співчуття і доброту, стати учасником важливої і доброї справи, яка об’єднує людей різного віку.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
 
 

Коментарі вимкнені.