На скільки застраховані наші лісівники та рятівники й чи справді отримують виплати, якщо травмувались?

На Перечинщині лісівникам незаконно перешкоджали роботі
19.06.2016
Особливий протипожежний режим введений y лісах Закарпаття
19.06.2016

На скільки застраховані наші лісівники та рятівники й чи справді отримують виплати, якщо травмувались?

У вогонь і в воду, у будь-який час дня і ночі, вони завжди готові допомогти. Працівники лісового господарства, рятувальники, лікарі – у переліку найнебезпечніших професій. Усім їм законодавство передбачає обов’язкове державне страхування. Аби у разі нещасного випадку працівник отримав безкоштовне лікування та компенсацію. Однак у лютому 2016 року категорію лісівників із переліку обовзякового державного страхування виключили.

За словами головного спеціаліста лісового сектору по охороні праці ЗОУЛМГ Омеляна Бровдія, на державних лісогосподарських підприємствах страхують працівників, які працюють на роботах із підвищеною небезпекою. З 3026 працівників – понанд 1000 працівників застраховані від нещасного випадку. Страховку виплачують один раз на рік.

Для попередження виробничого травматизму на всіх підприємствах та управлінні ЗОУЛМГ діють служби охорони праці, які укомплектовано кваліфікованими спеціалістами, 8 чоловік із 20-ти зі стажем роботи понад 9 років.

Вкотре про важливість страхування заговорили після нещодавньої трагедії на львівському сміттєзвалищі, коли загинули троє рятувальників. Журналіст 21 каналу Наталка Ігнаці дізналася на скільки застраховані наші рятівники й чи справді отримують виплати, якщо травмувались.

Коментарі вимкнені.