На семінарі знайомили з технічними умовами роботи програмного забезпечення «APS Tender»

У Щербиловському лісництві урочисто відкрили нову лісову дорогу і будиночок для лісової охорони
30.10.2015
У Рахівському лісгоспі відкрили дві нові лісові дороги
06.11.2015

На семінарі знайомили з технічними умовами роботи програмного забезпечення «APS Tender»

Аби закупівля товарів, робіт та послуг була прозорою і відкритою, а також з метою створення конкурентного середовища, стандартизації процедур закупівель, забезпечення відсутності неринкових механізмів впливу й зниження трудових витрат, Державне агентство лісових ресурсів видало наказ «Про порядок застосування системи електронних закупівель».

Аби закупівля товарів, робіт та послуг була прозорою і відкритою, а також з метою створення конкурентного середовища, стандартизації процедур закупівель, забезпечення відсутності неринкових механізмів впливу й зниження трудових витрат, Державне агентство лісових ресурсів видало наказ «Про порядок застосування системи електронних закупівель».  Відповідно до цього документа головним підприємством-оператором, на базі якого і здійснюватиметься закупівля товарів, робіт та послуг, визначено державне підприємство  «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр».

Нещодавно в приміщенні Закарпатського управління лісового і мисливського господарства відбувся семінар для надання методичної допомоги   лісогосподарським підприємствам з провадження та доступу до програмного забезпечення «APS Tender». Головним оператором цього програмного забезпечення є згадане ДП ЛАІЦ.

Семінар відбувся за участі представників лісогосподарських підприємств краю.  Присутні мали змогу ознайомитися з технічними умовами роботи в цій електронній системі. Зокрема, представник ДП ЛАІЦ Валентин Єремеєв провів з учасниками семінару роз’яснювальну роботу стосовно переходу лісівників до системи електронних закупівель, що зробить такі дії максимально прозорими.

Прес-служба ЗОУЛМГ

DSC_0326-w1200-h800

Коментарі вимкнені.