На Рахівщині лісівники розчистили понад 10 км русел річок (ВІДЕО)

На Тячівщині з’явилась нова рекреація (ВІДЕО)
17.08.2018
Безіменний водоспад на Свалявщині чекає туристів (ВІДЕО)
18.08.2018

На Рахівщині лісівники розчистили понад 10 км русел річок (ВІДЕО)

Вчора, 17 серпня, у Рахівському районі через сильну зливу затопило місто Рахів.

Закарпатське ОУЛМГ інформує, що протягом травня-червня поточного року працівниками ДП “Рахівське лісове дослідне господарство” було розчищено понад 10-12 кілометрів русел річок, потічків і каналів, та побудовано берегоукріплення у 7 лісництвах:

Говерлянське лісництво – потік Ліпів, Лемський, русла річки Тищора;
Біло-тисянське лісництво – потік Левшов, Васкул, Стіг;
Щаульське лісництво – потічки Щауль, Бребол;
Устєріцьке лісництво – потічки Вовчий, Видричка, Кваснянське;
Богданське лісництво – Павлик, річка Богдан;
Рахівське лісництво – потічок Боркут;
Квасівське лісництво – потік Тростянець.

Як розповідає директор ДП “Рахівське ЛДГ” Володимир Приступа, лісівниками було обстежено ділянки та вияснені причини підняття рівня води. Так потік розпочався в урочище Середній-Крутий Явір Рахівського лісництва, який знаходиться на кордоні з Великобичківським лісомисливгоспом. Ніяких рубок в урочищі та в сусідніх урочищах не проводилося. Потік потрапив у Буркут і через велике каміння та замулення гравійною сумішшю дна, вода піднялася та через це вода пішла на місто Рахів. Деревина, вказана на фото – 20-річні залишки берегоукріплення, які проводилися міською радою, а не силами працівників Рахівського держлісгоспу. Наразі для ліквідації лісівники надали КрАЗ для вивезення гравійної суміші з ріки. Ситуація під контролем.

Дирекція Рахівського держлісгоспу також запрошує пані Олену Мудру та всіх, хто вважає, що причиною паводків є працівники лісодослідного господарства, для встановлення об’єктивних причин паводку у Рахові. Адже перед тим, як робити висновки і шукати шукати чорну кішку в темній кімнаті, коли її там немає, потрібно встановити реальні причини. 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *