Ужгородські діти представили новорічні композиції
18.12.2017
Збережемо ялинки разом, – лісівники Довжанського лісомисливгоспу
18.12.2017

На Перечинщині зрізають аварійні дерева (ВІДЕО)

На багатьох ділянках головного автошляху району, дерева ростуть впритул до дороги. Їх гілки буквально звисають над проїжджою частиною. А під час сильних вітрів та опадів, вони можуть стати небезпечними і для людей. Так, під час негоди в перші тижні грудня, гілки падали на автошлях, а деякі дерева навіть повиривало з корінням.

На комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Перечинській РДА прийняли рішення: аварійні дерева потрібно зрізати якнайшвидше. Адже через негоду, ситуація може ускладнитися. Перечинський держлісгосп уклав договір з підприємцем, який з бригадою наразі і виконує роботи.

Оскільки деякі дерева падали прямо на схилах, все доводиться робити вручну. Для техніки на ці ділянки доступу немає. Вирубку аварійних дерев будуть проводити вздовж дороги по всім небезпечним ділянкам, кажуть в держлісгоспі. Деревина ж піде на опалення об’єктів соціальної сфери. Торік, такі роботи вже провели між селами Туря-ремета – Лумшори, Зарічево – Дубриничі, а також на Свалявському перевалі.

Детальніше у ВІДЕОматеріалі: 

 

Коментарі вимкнені.