На Перечинщині лісівники працюють над створенням турмаршруту (ВІДЕО)

Лісівники застережують: недбалість у лісі може призвести до пожежі (ВІДЕО)
13.08.2017
На Закарпатті розпочалася депопуляція диких кабанів
15.08.2017

На Перечинщині лісівники працюють над створенням турмаршруту (ВІДЕО)

1322015

Новий піший туристичний маршрут прокладуть на Перечинщині. Одноденний пішохідний маршрут протяжністю 20 кілометрів пролягатиме від Кам’яницького лісництва, що на Ужгородщині через гору Плішка до Новоселицької скелі і доходитиме до села Дубриничі Перечинського району. Cаме така ідея створення нової туристичної стежки. Згодом планують її продовжити аж до Великоберезнянщини.

Цей напрям розробили представники громадських організацій «Туристичне товариство «Карпатські стежки» та «Закарпатська регіональна організація розвитку туризму», спільно з лісівниками Перечинщини та Швейцарії.

Директор Перечинського держлісгоспу Ярослав Кополовець розповідає: «По даному туристичному маршруту буде прослідковуватися ліс від створення лісових культур і до самих старовікових лісів, де практично не проводилася ніяка господарська діяльність. Там, де йде природній процес приросту і відмирання, там де можна побачити біорізноманіття букових лісів і зональність росту дерев – які дерева ростуть у низовині, а які на висоті. До прикладу, та ж сама  Новоселицька скеля, яка є памяткою природи

 

Деталі в сюжеті:

Коментарі вимкнені.