Протипожежна сила мукачівських лісівників
27.02.2019
На Ужгородщині планується ліквідація аварійно-небезпечних дерев (ВІДЕО)
27.02.2019

На Міжгірщині підростає «лісова гвардія»

У Міжгірському держлісгоспі велика увага приділяється екологічній освіті та вихованню. При Майданському лісництві навчається 26 вихованців шкільного лісництва.

Створене шкільне лісництво — це об’єднання школярів, захоплених єдиним справою — вивченням природи, вирощуванням і посадкою нових саджанців та сіянців, наданням допомоги лісництвам в охороні і благоустрій лісу та допомозі в облаштуванні годівничок та шпаківень для пернатих.

Щороку на уроках трудового навчання під керівництвом свого наставника-педагога Володимира Залезинського молода «лісова гвардія» виготовляє шпаківні та годівнички, які розвішують у лісі.

«У роботі шкільного лісництва заохочуються активність і творчий підхід: чим більше творчих людей бере участь в роботі, тим яскравіше і цікавіше результат», – розповідає їх керівник Світлана Живчин.

«Займаючись в шкільному лісництві, хлопці отримують глибші знання в області біології, екології, географії, вчать ази лісового господарства усвідомлено походять до вибору свого життєвого шляху, часто орієнтуючись на професії, пов’язані з природою і лісовим господарством. Хто знає, може бути, саме це захоплення допоможе комусь вибрати надалі свій життєвий шлях», – зазначив директор ДП «Міжгірське ЛГ» Іван Барна.

Коментарі вимкнені.