На Міжгірщині лісівники за порушення правил у лісі оштрафували вже 5 людей

Держлісагентство: площа всихання дерев перевищила 330 тис. га
01.08.2017
Вітання з Днем народження!
02.08.2017

На Міжгірщині лісівники за порушення правил у лісі оштрафували вже 5 людей

У зв’язку з встановленням спекотної погоди лісівники Міжгірського держлісгоспу в черговий раз закликають жителів регіону берегти ліс від вогню і продовжують активну роботу по припиненню порушень лісового законодавства.
 
Рейди, спрямовані на недопущення та припинення порушень Правил пожежної безпеки в лісах, на території району проходять щодня. Станом на 2 серпня з початку пожежонебезпечного періоду поточного року фахівцями проведено 27 рейдів. В ході даних заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 5 осіб, оштрафованих на 425 гривень.
 
«Причиною пожежі може бути кинута в лісі цигарка або палаючий сірник або залишене багаття. Особливо велика небезпека пожежі в жарку суху погоду, яка встановилася наразі на Закарпатті. Від одного кинутого на траву сірника може спалахнути суха трава. Достатньо іскри, невеликої вуглинки, щоб вона спалахнула. І тоді вогонь може охопити весь ліс», – зазначає директор ДП «Міжгірське ЛГ» Іван Барна.
 
Найголовніше в попередженні лісових пожеж – суворе і неухильне дотримання нескладних правил протипожежної безпеки, правил поведінки в лісі. Перебуваючи в лісі, потрібно бути гранично обережним з вогнем.
 
«Громадяни, з вини яких сталася пожежа, будуть притягнуті до відповідальності відповідно до чинного законодавства», – відзначає Іван Юрійович.
 
Лісівники закликають жителів Міжгірського району пам’ятати, що при виявленні загоряння в лісі необхідно спробувати його ліквідувати самостійно. Але якщо Ви не в силах впоратися з вогнем, то негайно повідомте про те, що трапилося в управління ДСНС, працівникам лісового господарства, Нацполіції або місцевої адміністрації.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.