На Іршавщині з’явилась Алея Пам’яті Лісівникам-Героям АТО (ВІДЕО)

Річний цикл лісокультурних робіт розпочато з акції “Майбутнє лісу в твоїх руках» (ВІДЕО)
15.04.2019
В ДП “Рахівське ЛДГ” представлено нового керівника
15.04.2019

На Іршавщині з’явилась Алея Пам’яті Лісівникам-Героям АТО (ВІДЕО)

Майже місяць як на теренах Закарпаття проходить всеукраїнська акція “Майбутнє лісу у твоїх руках”. За цей час сотні гектарів лісових угідь, завдяки лісівникам, вже обзавелись молодим лісом. Однак ця робота відбувається не тільки в одному напрямку. За ініціативи лісівників Довжанського лісомисливського господарства, у селі Бронька, що на Іршавщині, заклали Алею Пам’яті Лісівникам-Героям АТО.

Увіковічити пам’ять загиблих Героїв, лісівники вирішили біля пам’ятника воїнам села Бронька, які загинули в часи Другої світової війни. За десятиліття сквер прийшов у занедбаний стан, тож лісівники Річанського лісництва Довжанського лісомисливського господарства вирішили посадити тут самшит, туї, ялину та інші породи дерев. Як і в попередніх акціях, присвячених лісовідновленню, лісівники залучили школярів.

25 учнів Броньківської загальноосвітньої школи допомогли створити Алею Пам’яті Лісівникам-Героям АТО. Для багатьох із них посидити дерево пліч-о-пліч із лісівниками стало традицією, адже участь у зеленій акції школярі приймають кожного року. Як робота була зроблена, лісівники не залишили учнів без приємних спогадів. Останні отримали подарунки та зробили на згадку спільне фото.

Коментарі вимкнені.