На Іршавщині лісівники запустили 7000 особин малька товстолобика, білого амура, коропа дзеркального

У мисливських угіддях Воловеччини порахували диких тварин
28.03.2019
На Ужгородщині лісівники реалізують декоративно-посадковий матеріал
28.03.2019

На Іршавщині лісівники запустили 7000 особин малька товстолобика, білого амура, коропа дзеркального

Днями, біля рекреаційного пункту «Криниченька», що на Іршавщині лісівники запустили 7 тисяч особин малька товстолобика, білого амура, коропа дзеркального.

Таке число маленьких мальків поповнило водойми Довжанського лісництва. Питання розвитку побічного користування, відтворення біоресурсів та розвиток туризму одні з основних питань, які останні роки більш посилено розвивають лісові господарники. Лісівники ж Довжанського лісомисливгоспу у цьому напрямку передовики.

У заході взяли участь: головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Мирослав Зварич та головний спеціаліст відділу охорони захисту лісу та внутрішнього аудиту Юрій Цалан, лісничий Довжанського лісництва Михайло Криницький.

Детальніше про розвиток туризму і побічного користування у коментарі самого лісничого:

«Останніми роками ми активно будуємо рекреаційні пункти та намагаємось створити комфортні умови для відпочиваючих. Розуміючи важливість питання побічного користування лісом та гастрономічного туризму, лісогосподарники вживають заходів по розширенню видів побічного користування, збільшення їх обсягів. Головне, з чим завжди звертаємося до громадян, – дотримуйтеся правил поведінки в лісі, не порушуйте вимог перебування у лісових масивах під час пожежонебезпечного періоду, культурно поводьтеся у зоні відпочинку, з повагою ставтеся до праці лісівників», – наголошує лісничий Довжанського лісництва Михайло Криницький.

Коментарі вимкнені.