На Іршавщині рятувальники та лісники «гасили пожежу» в «Зачарованому краї»

Вітаємо з Днем народження!
21.05.2017
Лісові дороги – зелені артерії життя на Закарпатті
22.05.2017

На Іршавщині рятувальники та лісники «гасили пожежу» в «Зачарованому краї»

22 травня на території Національного природного парку «Зачарований край» що в Іршавському районі відбулися пожежні навчання з ліквідації лісової пожежі.

За тактичним задумом навчань, через необережне поводження з вогнем людей, які відпочивали в лісі, виникло загорання сухої рослинності, що у подальшому призвело до займання дерев у лісовому масиві. Про пожежу було одразу повідомлено керівництво НПП «Зачарований край» та рятувальні підрозділи.

Першими до місця пожежі прибувають працівники Національного природного парку з ранцевими оприскувачами і «хлопавками» та розпочинають її гасіння. Вже за кілька хвилин до місця виклику прибувають рятувальники 5-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Іршава. Вогнеборці встановлюють пожежний автомобіль на вододжерело, проводять оперативне розгортання та подають стволи на гасіння пожежі. На місці створюється оперативний штаб.

Метою відповідного заходу є відпрацювання взаємодії між пожежно-рятувальним підрозділом та працівниками природного парку, перевірка оперативної готовність особового складу вогнеборців та працівників лісового господарства до дій у випадку виникнення пожеж в природних екосистемах та лісах зокрема.

Коментарі вимкнені.