Берегівські лісівники вирішили запозичити досвід старших попередників (ФОТО)
01.11.2018
На виїзній колегії Держлісагентства розглянули підсумки діяльності за 9 місяців
05.11.2018

На Іршавщині лісівники встановили альтанку для відпочиваючих

Лісовий фонд Іршавського району – це унікальний куточок природи, який відрізняється своєю неповторною красою і щедрістю. Він сповнений можливостями не тільки для полювання і неабиякого відпочинку далеко від щоденної метушні, а й для пізнання загадкового світу природи, майже не пошкодженого цивілізацією.
 
Екологічний туризм сьогодні досить затребуваним як у нас, так і за кордоном. А значить, не можна упускати шанс скористатися цим і треба надати людям таку можливість. Правильно роблять там, де йдуть цим шляхом.
 
Для туристів Іршавщини, лісівники Довжанського лісомисливгоспу розробили туристичний маршрут, є самобутні мисливські будиночки і це реальна можливість скористатися безліччю різних супутніх послуг. Наприклад, помилуватися місцевими осінніми пейзажами, скуштувати натуральну екологічну їжу, піти на фотополювання або просто відпочити на пікніку.
 
До прикладу, задля цієї мети ініціативний молодий лісничий Річанського лісництва Євген Шкарупа, оздобив урочище «Грушанину» новою альтанкою. Це ще одне місце відпочинку для людей. Альтанка розташована у 3 кварталі, урочище «Грушанина» Річанського лісництва на території лісфонду Довжанського лісомисливського господарства. Альтанка (бесідка) являє собою легку дерев’яну споруду з лавочками і столом, призначену для відпочинку та бесід, звідки походить і назва. Колектив ДП «Довжанське ЛМГ» сподівається на шанобливе ставлення людей, які користуватимуться альтанкою, а також цінуватимуть труд лісівників.

Коментарі вимкнені.