На території Ужгородського держлісгоспу функціонує унікальний музей під відкритим небом (ВІДЕО)
13.12.2018
Затверджено! На Тячівщині створено дубовий заказник (ВІДЕО)
13.12.2018

На Березнянщині відкрились спеціальні пункти реалізації дров

Останнім часом дуже часто говорять про постійне подорожчання традиційних джерел енергії, особливо газу. Відтак обігріти приміщення цим видом палива нині для багатьох стає розкішшю. І тут у пригоді стануть джерела енергії, які покликані прийти на зміну дорогому газу. До того ж у Закарпатській області більшість території гірська та вкрита лісом. Тож місцеве населення обирає для опалення домівок тверде паливо.

В осінній період різко зростає попит на дрова, що призводить до утворення черг з поставки дров паливних населення. Тож для більшої зручності для населення при держлісгоспах були відкриті паливні склади для реалізації дров населенню.

Головний лісничий Великоберезнянського лісництва Василь Петрунь: «На території Великоберезнянського держлісгоспу при кожному лісництві є верхні склади, які створені для забезпечення місцевого населення паливними дровами. Паливні дрова на таких складах зосереджується у розмірі 16-20 кбм. Така кількість потрібна для того, щоб дрова придбати змогли 2-3 родини. Наразі в держлісгоспі для потреб населення є в наявності 160 кбм. дров паливних. Однак спеціально для громадян, зацікавлених у придбанні дров’яної деревини створені також спеціальні нижні склади – склади паливних дров. Але якщо на верхньому складі дрова коштують 420 грн. за 1 кбм., то вже на нижньому – 850».

Варто зазначити, за паливними дровами громадяни можуть звертатись до працівників держлісгоспів, або ж постійних лісокористувачів, які в установленому порядку її реалізовують, написавши відповідну заяву.
Ознайомитись із цінами, люди мають змогу на офіційних сайтах як Закарпатського обласного управління так й держлісгоспів. Ціни можуть коливатись в залежності від доставки, яку проводять, як лісгоспи, так і приватні перевізники.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.