Рахівщина: «Буреломний ліс може перетворитися на дрова вже весною 2018 року»
11.10.2017
Заборона полювання встановлена у мисливських угіддях Закарпаття (ВІДЕО)
11.10.2017

На Березнянщині розпочато інвентаризацію садивного матеріалу

У лісництвах ДП «Великоберезнянське лісове господарство» розпочато інвентаризацію садивного матеріалу у розсадниках, шкілках та лісових культур і промислових плантацій.

Як стверджує провідний інженер з лісових культур Мар’яна Майдич, на підприємстві невтомно працюють над тим, щоб виростити достатньо стандартного посадкового матеріалу для забезпечення усього комплексу лісокультурних робіт наступного року, декоративних саджанців для озеленення населених пунктів району та новорічних ялинок, які прикрасять оселі краян у новорічні свята.

З урахуванням створених у поточному році лісових насаджень спеціалісти лісгоспу повинні проінвентаризувати лісових культур одно-, дво- та трирічного віку на значній площі Атестації підлягають також незімкнуті лісові насадження чотирирічного і старшого віку.

Також цього року лісгосп планував перевести в покриту лісом площу лісових культур на площі 38, 7 га. Працівники підприємства докладають усіх зусиль для досягнення лісовими культурами якісних показників, які дозволять виконати заплановане.

За результатами інвентаризації буде прийнято рішення щодо внесення коректив у лісові насадження наступної весняної кампанії.

Коментарі вимкнені.