На Березнянщині відзначили маленьких безпекарів охорони праці в лісі

Лісівники облагородили місце відпочинку на Ужгородщині
23.04.2019
Держлісагентство за підтримки Міжнародної спілки охорони природи планують започаткувати проект щодо адаптації лісів до змін клімату
23.04.2019

На Березнянщині відзначили маленьких безпекарів охорони праці в лісі

В Україні постійно проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» присвячений Дню охорони праці в Україні.

Ця дата відзначається щорічно 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006.
Цього року, підтримуючи звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році Дня охорони праці в Україні, на підприємстві в рамках оголошеного Тижня охорони праці проводяться заходи з нагоди Дня охорони праці, зокрема огляди-конкурси на визначення кращого виробничого підрозділу, дільниці, кращих працівників за професією, конкурс дитячого малюнку, інші заходи.
Цього року з ініціативи адміністрації Великоберезнянського лісгоспу за участю працівників підприємства та представників педагогічних колективів проводяться конкурси дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» серед учнів шкіл району.

Основна мета конкурсу полягає:

▪️ привернення уваги громадськості, зокрема дітей і молоді до питань охорони праці ;
▪️ формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових та безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя в тому числі в лісовому господарстві ;
▪️ акцентування уваги дітей та молоді як майбутніх працівників лісового господарства на виробничих ризиках і небезпеках;
▪️ профілактика виробничого травматизму за допомогою наголошення на важливості формування високої культури безпеки праці та оцінки ризиків, що супроводжують трудову діяльність дорослих ;
▪️ активізація творчого потенціалу дітей і молоді, сприяння розвитку, сприянн розвитку дитячої творчості, виявлення, відбір та підтримка талановитої молоді.

Так 22 квітня 2019 року за підтримки директора Марин Т.Й., вихователя Крайникович М.Ю., вчителя Кахнич С.М. в Жорнавському лісництві був проведений конкурс дитячого малюнку серед учнів ІІІ-ІХ класів Жорнавської ЗОШ І-ІІ ступенів. Після закінчення конкурсу та підведення підсумків, всі конкурсанти були нагороджені подарунками.

Коментарі вимкнені.