Волонтерка Корпусу Миру долучилася до лісовідновлення у Перечинському держлісгоспі
12.04.2018
Повесні у живописному куточку села Кам’яниця можна побачити багато рідкісних первоцвітів (ВІДЕО)
13.04.2018

На Берегівщині народився молодий ліс

Що може бути благородніше висадженого дерева?! Новий ліс – нове життя, здоров’я нації, душа Карпат та майбутнє України

Повсякденне життя, сповнене клопотів, часто відсуває на другий план глобальніші проблеми суспільства. Часто питання, чим дихатимемо і що питимемо в майбутньому, для багатьох не на часі. Саме тому суспільство доволі прохолодно ставиться до екології, вважаючи, що на порядку денному є важливіші речі. Але немає нічого важливішого, ніж майбутнє! Майбутнє лісу у твоїх і моїх руках!

Багато хто каже, що лісівники не висаджують дерева! Але 
не кожен долучається до лісівничої роботи! Відтак задля спільного майбутнього – заліснення нових ділянок сьогодні до благородної справи долучилися можновладці, учні шкільного лісництва та лісівники

Відтак акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» продовжилася у селі Балажер (Чизайське лісництво, квартал 17).

Тепер стати активістом, який допомагає стати зеленішим край набагато легше! Якщо Ви плануєте долучитись до акцій з озеленення – ми скоординуємо Вас з відповідним держлісгоспом. Крім того, ми із задоволенням проконсультуємо, як зробити край зеленішим, як правильно посадити дерево. Для цього потрібно стежити за новинами у соціальній мережі фейсбук, інстаграм, твіттер на сторінках #закарпатські_лісівники (офіційні сторінки Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства) або на сайті zakarpatlis.gov.ua.

 

Коментарі вимкнені.