На берегівщині керівництво району разом зі школярами висаджували ліс

Закарпатські лісівники готові до протистояння з пожежами
23.03.2016
Лісівники нагадують, що за забруднення лісів сміттям чекає адміністративна відповідальність
25.03.2016

На берегівщині керівництво району разом зі школярами висаджували ліс

У Міжнародний день лісів представники ДП “Берегівське лісове господарство”, разом з учнями шкільного лісництва садили ліс. Участь у заході взяли колектив ДП “Берегівське лісове господарство” під керівництвом Михайла Лакатоша, учні та викладачі шкіл, правоохоронці та районні керманичі.

У Міжнародний день лісів представники ДП “Берегівське лісове господарство”, разом з учнями шкільного лісництва садили ліс.

Участь у заході взяли колектив ДП “Берегівське лісове господарство” під керівництвом Михайла Лакатоша, учні та викладачі шкіл, правоохоронці та районні керманичі.

За словами директора державного підприємства “Берегівське лісове господарство” Михайла Лакатоша, такі акції проходять щорічно в усіх лісгоспах області. Головна мета, яку переслідують лісівники, залучаючи до посадки лісу молодь, – виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, підвищення зацікавлення у збереженні лісових насаджень. А ще, на думку Михайла Лакатоша, дитина, яка садила ліс, навряд чи завдасть йому шкоди у майбутньому.

Також у лісництві відзначили, що новачки дуже відповідально підійшли до кропіткої справи:

“Чимало батьків цих школярів працюють у нашому лісництві, тож діти ще змалку знають про професію лісівника та вміють саджати ліс, вважаючи це хорошою і обов’язковою весняною традицією. А деякі учні які вперше взяли участь у висадці дізнавшись, як складно посадити ліс, тепер діти точно будуть дбайливо до нього ставитися”, – добавив директор державного підприємства “Берегівське лісове господарство” Михайло Лакатош.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМ

3

2

Коментарі вимкнені.