На аукціонних торгах продано майже 200 тисяч м³ необробленої деревини

Інтерв’ю з головним бухгалтером Закарпатського ОУЛМГ Тетяною Гетманенко
17.07.2016
Держлісагентство постійно здійснює превентивні заходи для попередження лісових пожеж, – Христина Юшкевич
18.07.2016

На аукціонних торгах продано майже 200 тисяч м³ необробленої деревини

У вівторок, 12 липня, у приміщенні актового залу Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулись додаткові аукціонні торги лісоматеріалами заготівлі третього кварталу поточного року. Загалом на торги було виставлено 201 тисяч м³ лісоматеріалів необроблених. У торгах взяли участь 506 учасників – переробників деревини.

Лісові аукціони з продажу необробленої деревини заготівлі показали, що найбільш затребуваною породою деревини у вітчизняних деревообробників, як і раніше, залишаються бук, хвоя та дуб. Збільшився попит на деревину у Великоберезнянському, Берегівському, Мукачівському, Хустському держлісгоспах, де продано ще на основному аукціоні 100% продукції.

Голова Закарпатської універсальної товарно-сировинної біржі Олександр Мунтянов розповів:

«На торги виставлялась деревина, що не була реалізована на основних торгах 15-16 червня 2016 р. Торги для лісогосподарських підприємств пройшли успішно. В останній час надалі збільшується попит на ринку букової та дубової деревини. За результатами аукціону було реалізовано 198 тис. м³ деревини, що складає 98% від загального обсягу виставленої продукції. Зокрема, на додаткових торгах було продано 9 тис. м³ сирої деревини.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

 

 

 

Коментарі вимкнені.