Музей просто неба функціонує на території Ужгородського лісгоспу (ВІДЕО)

Закарпатський тест-драйв по новозбудованій лісовій дорозі та старій ім. Генерала Брусилова (ВІДЕО)
30.10.2017
Мукачівськими лісівниками облаштовано джерело питної води
31.10.2017

Музей просто неба функціонує на території Ужгородського лісгоспу (ВІДЕО)

На території Ужгородського держлісгоспу зібрані унікальні зразки мінералів, гірських червонокнижних рослин Карпат та різні експонати лісового господарства.

Музей просто неба – це самобутній ансамбль лісогосподарської спадщини, що складається із взірців лісової й мисливської справи.

У Кам’яниці, на території Ужгородського державного лісового господарства розташований діючий музей просто неба. У музеї просто неба розміщені зразки мінералів, гірських порід та мінералів Карпат, скам’янілих решток тварин і рослин, зібраних працівниками державної лісової охорони протягом останніх років. Окрім того, на території автентичного музею розташувалися різноманітні цікавинки. Музей в Ужгородському держлісгоспі – це прекрасне місце, щоб провести вихідні на природі або ж пообідати в одному з мальовничих місць Ужгородщини, оскільки неподалік від лісгоспу знаходиться декілька бесідок.

Автентичність у флори таки існує. Перший на Закарпатті музей лісового господарства просто неба, який знаходиться на Ужгородщині яскраво це підтверджує. 
Більше про музей у відеоматеріалі:
 

Коментарі вимкнені.