Молодий ліс в Хустському лісництві. Волонтери тільки за один день посадили 3 тисячі дерев

Вирубали – висадили: на Мукачівщині на ділянці цьогорічної рубки висадили цінні породи дерев
12.04.2018
Волонтерка Корпусу Миру долучилася до лісовідновлення у Перечинському держлісгоспі
12.04.2018

Молодий ліс в Хустському лісництві. Волонтери тільки за один день посадили 3 тисячі дерев

Уже традиційно ДП «Хустське лісове дослідне господарство» проводить акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках». Головною метою Акції є виховання шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі тощо.

В рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» 12 квітня у Хустському лісництві ДП «Хустське ЛДГ» спільними зусиллями працівників ДП «Хустське ЛДГ», студентів Закарпатського лісотехнічного коледжу група ЛГ – 41, викладачів: Кадар Богдан, Біланинець Сергій, а також небайдужих жителів с. Рокосово, було здійснено лісовідновлення на площі 3,0га.

Проведено сприяння природному поновленню в кварталі 21 виділ 7 Хустського лісництва. На даній ділянці було висаджено 3 тис. шт саджанців, а саме 1500 штук ясена звичайного, 900 штук клена-явора, 600 штук дуба скельного.

Щороку участь у заходах Акції беруть все більше й більше людей, адже це додаткова можливість ознайомитись з особливостями ведення лісового господарства та особисто долучитися до приємного процесу садіння дерев.

Коментарі вимкнені.