Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський  посадив мільойнне дерево

Акція “Озеленення Закарпаття” в рамках проекту “Озеленення України” відбулась і на Великоберезнянщині.
18.10.2020
Очільник Закарпаття Олексій Петров озеленив Закарпаття, посадивши новий ліс!
18.10.2020

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський  посадив мільойнне дерево

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський спільно із Віцепрем’єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгою Стефанишиною та заступником голови Державне агентство лісових ресурсів України Юрій Болоховець висадили мільйонне дерево в Національному природному парку «Голосіївський».

«Символічно, що сьогодні ми висаджуємо мільйонне дерево саме у Національному природному парку «Голосіївський» – осередку зелених легень столиці. На сьогодні Міністерство активно працює над завершенням процедури встановлення меж цього парку. Сподіваюся, що до кінця поточного року фінальний етап робіт – підготовка обмінних файлів та офіційних меж нацпарку «Голосіївський», буде завершено та відповідні дані будуть внесені у Державний земельний кадастр», – зауважив Роман Абрамовський.

🌿 Роман Абрамовський поділився із присутніми враженнями від ранкової висадки саджанців у Клавдієвському лісництві та вкотре закликав усіх бути екологічно дружніми та свідомими до довкілля.

«Дякую кожному українцю, який долучився до акції. Від кожного із нас залежить майбутнє нашої планети, а такі заходи – черговий привід зробити внесок у збагачення зелених легенів країни», – наголосив Роман Абрамовський.

⚡️🌳🌲 Про результати проведення акції можна буде дізнатися на підсумковій пресконференції 📌 19 жовтня о  12:00 у бізнес-клубі «CEO Club Ukraine» (Бутишів провулок, 23, Київ).

👆🏻 Нагадаємо, що проєкт із озеленення України реалізується Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з Державним агентством лісових ресурсів України та благодійною організацією «Благодійний фонд «Озеленення України».

Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції
Аня Крисюк

Коментарі вимкнені.