Малеча показала закарпатським лісівникам, як треба охороняти лісові угіддя

Василь Росол: «У затриманні нелегальних мігрантів брали участь лісівники-слідопити та працівники Нацполіції»
16.06.2016
У Держлісагентстві визначили переможців національного етапу Міжнародного конкурсу “Молодь в лісах Європи”
17.06.2016

Малеча показала закарпатським лісівникам, як треба охороняти лісові угіддя

Цього тижня у державному підприємстві «Брустурянське лісомисливське господарство» були підбиті підсумки конкурсу дитячого малюнку на тему «Охорона праці очима дітей».
 
Головна мета цього заходу – підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини й відображення ведення лісового господарства очима малечі. Кращих добирали не лише за майстерністю, а й за змістом та оригінальністю.
Захід був приурочений Всесвітньому дню охорони праці. Участь в акції взяли понад 30 учнів з 1 по 6 клас Лопухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Були визначені призові місця окремо з-поміж молодших та старших школярів. Згідно з положенням про конкурс та наказом ДП «Брустурянське ЛМГ» автори кращих малюнків отримали грошові винагороди та грамоти від обласного управління та дирекції лісгоспу.
Начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга:
«Задля примноження багатого лісівничого краю має велике значення те, що б молоде покоління любило й цінувало навколишнє середовище та природу. Участь дітей у таких заходах має велике значення у подальшому розвитку туризму та лісової галузі – будемо сподіватися, що наступне покоління молодих лісівників, які дбайливо, ощадливо і далекоглядно будуть користуватися цими багатствами. І головне, совісно, відноситимуться до роботи», – підкреслив Валерій Іванович.
Завдання конкурсу були наступними:
 
– формування екологічної свідомості особистості;
– ознайомлення з лісівничими та екологічними проблемами регіону;
– розширення та поглиблення знань з основ лісівництва;
– виявлення обдарованої та талановитої молоді і залучення її до співпраці з лісівничою громадськістю та ознайомлення з навичками з охорони праці;
– активізація лісівничо-просвітницької діяльності.
Переможцями конкурсу стали: І місце – Наталія Баран, учениця 6-А класу, ІІ місце – Депутатенко, учень 1-В класу, ІІІ місце – Іванна Чуса, учениця 6-А класу.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.