Майже 100 тисяч грн витрачено у Великоберезнянському лісгоспі на безпеку праці

Лісівників зі всього Закарпаття зібрали в лісі для показового «шоу»
29.04.2017
«Санітарні правила в лісах України» – розробка досвідченого спеціаліста відділу охорони і захисту та внутрішнього аудиту
30.04.2017

Майже 100 тисяч грн витрачено у Великоберезнянському лісгоспі на безпеку праці

Наприкінці квітня на ДП «Великоберезнянське лісове господарство» був проведений Тиждень охорони праці в рамках Всесвітнього Дня охорони праці.
 
У рамках тижня були розповсюджені звернення організаційного комітету з підготовки та проведення заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні, а також відповідні накази адміністрації держлісгоспу. Більшість підрозділів підприємства взяли участь у оформленні (створенні) куточків, стендів, присвячених Дню охорони праці, конкурсі на краще робоче місце на підприємстві та забезпеченні безпечного робочого місця.
 
– Охорона працівників лісової галузі – один із пріоритетних напрямків Великоберезнянського лісового господарства. Тільки за перший квартал цього року на заходи з безпечного виробництва витрачено 89,7 тис. грн. при річному завданні 65 тис. грн. Для працівників закуплений новий спецодяг, взуття і обладнання для безпечної роботи в лісі. Ми стараємося, щоб люди нашої важкої професії відчували себе захищеними і працювали на благо держави, – розповіла директор Великоберезнянського лісового господарства Ольга Олень.
 
Відтак, на прикінці тижня охорони праці, у п’ятницю, 28 квітня, лісівники підприємства провели засідання комісії з підбиття підсумків виконання заходів тижня охорони праці. За результатами перше місце присуджено майстерській дільниці обходу №2 Костринського лісництва, друге – майстерській дільниці обходу №1 Бситрицького лісництва та третє – майстерській дільниці №7 Лютянського лісництва. Кращими працівниками у сфері названо майстра Костринського лісництва Юрія Жулканича, майстра Бистрицького лісництва Василя Гойзана та майстра Лютянського лісництва Василя Галоговця. Їм висловлено подяки, а також відзначено активність усіх підрозділів підприємства за участь у тижні з охорони праці.
 
Відповідним наказом директора держлісгоспу Ольги Олень рекомендовано і надалі тримати на постійному контролі стан охорони праці на кожному робочому місці.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.