Літо в лісі. В Нацпарку «Зачарований край» стартує табір для малечі

Держлісагентство закликає громадян відмовитися від відвідування лісів у спекотну погоду у зв’язку зі зростанням кількості пожеж
21.06.2016
75 років від початку Другої світової війни
22.06.2016

Літо в лісі. В Нацпарку «Зачарований край» стартує табір для малечі

Цього року на території НПП «Зачарований край» з 12 по 17 липня буде проводитися літній дитячий наметовий екологічний табір «ШКОЛА У ПРИРОДІ», який організовує РМЕО «ЕКОСФЕРА» за фінансової підтримки Управління у справах молоді і спорту Закарпатської ОДА та громади м. Ганновер (Німеччина) та громадської природоохоронної організації JANUN v.E. (Німеччина). Навчання у таборі проходитимуть за авторською програмою «ШКОЛА У ПРИРОДІ», розробленою фахівцями ЕКОСФЕРИ.

Директор Національного природного парку Іван Піняшко: «У літньому таборі «Школа у природі 2016» візьмуть участь більше 30 дітей – переможців конкурсів та учасники змагань, серед яких – учні Осійського та Підгірнянського шкільних лісництв НПП «Зачарований край», а також Кам`яницької школи Ужгородського лісгоспу та діти з м. Ужгорода. Учасники екологічного табору матимуть можливість здобути цікаві знання, вміння і навички життя у природі, правила таборування, приготування їжі тощо. Такий табір – це розвиток для юних лісівників», – каже Іван Михайлович.

Мета табору – формування екологічної свідомості та культурного співіснування у природі, а також розвиток лідерських навичок серед учнівської молоді. За програмою наметового табору «Школа у природі» діти проводитимуть тренінгові заняття з основ екології, лісового господарства, екологічні ігри, вистави, конкурси, дослідження, практичне таборування, ватри, мандрівки у гори, тощо.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.