Вакантні посади державної служби в Закарпатському обласному управлінні лісового та мисливського господарства станом на 24.05.2019 р.
24.05.2019
Позиція ДП «Перечинський лісгосп» щодо причин та наслідків паводку, який пройшов на Перечинщині
24.05.2019

Ліси Закарпаття – майданчик для еко-заробітку (ВІДЕО)

Ліси Закарпаття – майданчик для еко-заробітку. Крім ведення лісового та мисливського господарства, закарпатські лісівники активно приділяють увагу побічному користуванні та розвитку туризму. В кожному держлісгоспі лісівники відкривають кімнати відпочинку, де подорожуючий має змогу знайти прихисток на ніч.

За останні роки лісівники Закарпаття створили форелеві рибники по розведенню малька та формуванню зрілих особин. Крім того у гірських районах Закарпаття лісівники щовесни запускають мальків форелі у гірські струмки для збільшення популяції «царської» риби, облаштовують численні форелеві перепади тим самим поповнюючи вміст кисню у воді. У майбутньому лісівники планують розширити рибне господарство, збільшуючи систему резервуарів та басейнів. Також у лісгоспах діють пасіки. Так у “Великобичківському ЛМГ” працює сушилка, на якій сушаться гриби, ягоди, березовий сік та лікарські трави. Цього року на базі НПП “Зачарований край” планується виробництво чаю.

Коментарі вимкнені.