«Дорога Світла» – як духовний місток з природою
06.10.2015
Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Закарпатському ОУЛМГ
06.10.2015

«Лісовичок» – у центрі Європи

Щодня гостинно відчиняє свої двері численним відвідувачам невеличкий магазин «Лісовичок», котрий діє при Діловецькому лісництві  ДП «Великобичківське ЛМГ».  Ця крамниця знаходиться поблизу базового лісового розсадника, майже в самісінькому серці Європи – неподалік відмітки «Географічний центр Європи». Таке розташування не випадкове, адже тут досить часто бувають туристи. І не лише з різних куточків нашої  держави, а й з багатьох  сусідніх країн. Тому покупців у лісівників вистачає.  Як розповів нам помічник лісничого Діловецького лісництва  Василь Брехлічук, магазин  реалізує різну продукцію побічного користування, отримуючи в середньому за рік дохід 40-45 тисяч гривень. На думку лісівника, такі спеціалізовані крамниці  виправдовують своє існування, адже допомагають підвищувати популяризацію самого господарства, а також дають можливість людям придбати дари лісу за цінами, значно нижчими за ринкові.

За словами Василя Брехлічука, найбільше користуються попитом у споживачів, звісно, гриби. У магазині їх можна придбати в будь-якому вигляді: свіжі,  мариновані чи сушені. Є тут також  сезонні ягоди, горіхи і навіть солене сало. Консервацію заготовлюють власними силами.

Оскільки поруч знаходиться базовий лісовий розсадник, то зручно в «Лісовичку» продавати  і  посадковий матеріал. В основному це лісоутворюючі породи, адже розсадник стовідсотково забезпечує таким матеріалом весь свій лісгосп. Можна придбати й декоративні дерева, зокрема тую західну і тую  колоновидну. Але більшу увагу лісівники все ж приділяють вирощуванню та продажу лісоутворюючих порід.

DSC_0247-w1200-h800

Без имени-1

Коментарі вимкнені.