«Лісові люди» розповіли, що запланували зробити біля обласного центру Закарпаття

Закарпатцям нагадують, які документи потрібно мати на полюванні
10.08.2017
Держлісагентство оприлюднило для громадського обговорення проект Стратегії реформування лісового та мисливського господарства
11.08.2017

«Лісові люди» розповіли, що запланували зробити біля обласного центру Закарпаття

Розвиток туризму лісівниками на Закарпатті продовжується і на цей раз працівники ДП «Ужгородський лісгосп» вирішили облаштувати рекреаційне місце відпочинку для людей 
прямісінько біля обласного центру – в лісі на шляху автотраси міжнародного значення «Київ-Чоп».
 
Лісова ділянка, на якій з’явиться рекреаційний пункт, обрана недаремно. Для встановлення місця відпочинку є всі передумови – і близькість до обласного центру та кордону зі Словаччиною, і хороший дубовий ліс, перебування в якому повинно приносити задоволення людям.
 
Минулого тижня керівник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга розглянув концепцію розвитку даної території, яка запропонована Ужгородським лісгоспом. Після обговорення всіх нюансів, розпочалося очищення лісової ділянки від небезпечних дерев. А сьогодні геодезисти провели зйомку ділянки та позначили на схемі ростучі дерева для того, щоб надалі архітектори та дизайнери мали змогу сформувати проект майбутнього рекреаційного комплексу.
 
Очільник лісового господарства району Василь Кий вважає, що створення подібного рекреаційного об’єкту є актуальним та відповідає тенденціям розвитку туризму на Закарпатті. Туристична привабливість району збільшиться, а у місцевих жителів з’явиться нове місце для сімейного відпочинку серед дубового лісу.
 
Прес-служба Закарпатського ОЛУМГ

Коментарі вимкнені.