Лісове господарство Закарпаття представлено на масштабній Міжнародній виставці-ярмарку «Тур’євроцентр Закарпаття-2016»

Привітання Президента України Петра Порошенка з Днем працівника лісу
21.09.2016
Карпатські лісівники побували у навчальній поїздці по Пряшівщині
23.09.2016

Лісове господарство Закарпаття представлено на масштабній Міжнародній виставці-ярмарку «Тур’євроцентр Закарпаття-2016»

У Закарпатті триває тиждень Міжнародних днів туризму.  Уже в цю суботу офіційно відкриється XV Міжнародна виставка-ярмарок «Тур’євроцентр Закарпаття-2016», виставка з туризму, яка є одним з провідних заходів туристичної галузі в регіоні. Дійство приурочене до Всесвітнього дня туризму. Туристичний ярмарок щорічно збирає представників туристичних та рекламних компаній, санаторно-курортного та готельного бізнесу, адміністрацій курортів зі всього краю, України та ближнього зарубіжжя, а також фахівців в області здорового харчування і оздоровлення. У головній адмінбудівлі краю розмістилися павільйони, в кожному з яких туристи, інвестори та інші гості можуть ознайомитися з колоритом родзинок, притаманних районам «Срібної землі».

Цьогоріч вперше Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства також приймає участь у цьогому масштабному заході. Павільйoн Закарпатського ОУЛМГ став одночасно і вітриною туристично-рекреаційного потенціалу краю, і візитівкою лісової та мисливської галузі, спрямованих на розвиток туризму та розширення співробітництва в туристичному секторі та інших напрямках.

Зокрема, у павільйоні розміщена й експозиція управління. В експозиції представлено все розмаїття традиційних дарів лісу: гриби, гірський мед і чай, лісові горіхи. Є і цікаві вироби з дерева, зокрема, мистецькі фігури, зроблені з кореня та дитячі іграшки від компанії ВГСМ, які розвивають моторику та інтелект. Наочну частина експозиції склали фотопанно із зображенням краєвидів Закарпаття. Фотографії розділені на 4 пори року: осінь, зима, весна і літо.

Річки, гори, ліс – це наше багатство. Наразі у лісовому господарстві працюють над розвитком лісового туризму та збільшенням туристично-рекреаційних зон, оглядових майданчиків і туристичного маркування, щоб туристи під час візиту на Закарпаття почували себе комфортно. Щоб ширше осягнути туристичну галузь, виставку поділили на кілька тематичних розділів: внутрішній і закордонний туризм, гірськолижні центри, сільський туризм, спортивне спорядження, супутні послуги та товари для організації відпочинку і туризму, банківські, страхові, транспортні послуги.

710_3581 710_3574 schd paei%cc%88 image 

 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

 

 

Коментарі вимкнені.