Весна завжди надихає! Молодих керівників лісових господарств Закарпаття — також!
23.04.2020
Лісові артерії Закарпаття на варті охорони лісів від вогню
25.04.2020

Лісова школа у смартфоні: досвід лісівників Виноградівщини

Поки тривають «коронавірусні канікули», голова первинної організації Закарпатської обласної організації Товариства лісівників України у ДП “Виноградівський лісгосп” Степан Гаджега запропонував внести деякі вдосконалення у навчальну базу «Лісової школи», яка вже не перший рік відкриває свої «двері» для навчання юних любителів природи. В чому суть? Слово «двері» не випадково взято в лапки.

Тому що у Виноградівській лісовій школі дверей немає, а замість стін –зелені насадження, замість даху над головою – світле небо. Але є столи і лавки, є креативні стенди, які полегшать опанувати знання про довкілля. Відтепер на стендах та інформуючих табличках на кожному дереві, які ростуть поряд, встановлено відповідні QR-коди, тобто невеличкі квадратні носії інформації, яку можна завантажити за допомогою камери власного мобільного телефона. Після живого спілкування у «Лісовій школі» вихованці зможуть отримати на свої телефони всю додаткову інформацію про ліс і природу взагалі. Звісно для цього доведеться почекати, коли припиниться карантин.

Крім активної участі у підтримці «Лісової школи» первинна організація Закарпатської обласної організації Товариства лісівників України у ДП “Виноградівський лісгосп” вбачає своє завдання у розширенні площі лісів і підвищенні їх продуктивності, формуванні в суспільстві екологічного світогляду, належного ставлення до лісів і здійснюваних в них заходів, у вихованні екологічної культури, поширенні знань про роль лісів у природі та житті людини

Коментарі вимкнені.