Лісівники Закарпаття удосконалять реалізацію дров для населення

Лісівники Ужгородщини спіймали на гарячому «чорних лісорубів»
23.11.2018
Щиро вітаємо з Днем народження!
26.11.2018

Лісівники Закарпаття удосконалять реалізацію дров для населення

Сьогодні начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга зустрівся із громадськими активістами «Доста-Закарпаття» та опісля з директорами державних лісогосподарських підприємств щодо впорядкування цін на дрова паливні для населення.

«Питання забезпечення дровами паливними населення – стоїть на моєму особистому контролі. Сьогодні ми обговорили надзвичайно важливе питання та колегіально вирішили не тільки удосконалити забезпечення першочергового відпуску дров паливних для населення, але й терміново забезпечити функціонування паливних складів для реалізації дров та впорядкувати ціни. Також варто зазначити, що з Нового року також будуть переглянуті ціни на дрова. Я особисто перевірю, щоб у кожному лісгоспі був порядок і люди не чекали на дрова по декалька місяців», – розповів Валерій Мурга.

Працівники Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства обов’язково реагуватимуть на звернення громадськості. Адже сьогодні громадськість – це голос народу. І вкотре наголошую, що ми, лісівники, разом із громадськістю і працюємо прозоро. Тим більше, що представники громадськості допомагають у вирішенні багатьох питань у сфері лісового господарства. Усі пропозиції щодо роботи лісівників та рекомендації – надавати в Закарпатське ОУЛМГ. Тільки спільні зусилля можуть привести до реальних результатів», – сказав Валерій Іванович.

Телефон «гарячої лінії» – 0-800-604-473 або (0312)64-44-15 (з 8:00 до 17:00), (0312)64-05-58 (з 17:00 до 8:00)

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.