Валерій Мурга доручив лісівникам створити оперативні штаби для реагування на НС

Ревізія лісовими угіддями: лісова охорона Закарпаття тримає руку на «пульсі» щодо порядку в лісі
13.01.2017
Від холоду і голоду #лісівники #Ужгородщини рятують диких тварин (ВІДЕО)
14.01.2017

Валерій Мурга доручив лісівникам створити оперативні штаби для реагування на НС

У зв’язку із погіршенням погодних умов (снігопад, різкі пориви вітру, ожеледь) начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга, сьогодні, 13 січня, скликав екстрену нараду з директорами лісових господарств  краю і дав чітку вказівку створити оперативні штаби й тримати в цілодобовому режимі контроль за лісовими масивами та бути напоготові стихійного лиха.
 
– У зв’язку із погіршенням погодних умов в оперативному режимі будуть створені штаби для координації роботи по вжиттю невідкладних заходів із ліквідації НС і в найближчий час буде розроблений план взаємодії відомчих засобів і сил на випадок їх виникнення. Так мною було дано вказівку, що у всіх без винятку лісгоспах повинен бути стратегічний запас паливно-мастильних матеріалів, необхідний інвентар та повна готовність необхідної техніки і механізмів до ліквідації можливих НС. Хочу запевнити, що лісівники Закарпаття готові до погіршення погодних умов та до ліквідації можливих НС, механізмів, направлених на мінімізацію можливих негативних наслідків при їх виникненні. Адже ми регулярно надаємо техніку та власними силами допомагаємо при виникненні стихійних лих, – повідомив Валерій Мурга.
 
Керівник лісомисливського господарства області наголосив, що особливо варто посилити вичерпні заходи стосовно ведення тимчасових обмежень щодо виходу туристичних груп та окремих осіб на піші туристичні маршрути, які проходять по лісфонду підприємства.
 
Крім того, у зв’язку з сильними снігопадами і заметами, відповідальним працівникам варто забезпечити проведення роз’яснювальної роботи серед населення та працівників, які проводять лісозаготівельні роботи в лісі щодо правил поведінки в лісах на період виникнення НС пов’язаних із погіршенням погодних умов.
 
Забезпечити належні умови для безпечного виконання лісосічних робіт лісозаготівельними бригадами, відгрузки та транспортування лісопродукції й чітке і своєчасне інформування про виникнення НС та хід ліквідації їх наслідків, особливо ланки лісництво-підприємство-управління.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.