Лісівники Закарпаття посилюють охорону в лісах: оновили шлагбауми, заборонні знаки й ведуть відеонагляд

Експерти в прямому ефірі обговорили можливість забезпечення закарпатців дровами (ВІДЕО)
06.10.2017
На пульсі Берегівщина: у лісгоспі обговорили питання боротьби з самовільними рубками
09.10.2017

Лісівники Закарпаття посилюють охорону в лісах: оновили шлагбауми, заборонні знаки й ведуть відеонагляд

Лісівники продовжують посилювати охорону лісових масивів і боротися з незаконним обігом деревини на території Закарпатської області.
 
Так, до прикладу, в Кедринському лісництві ДП «Брустурянське ЛМГ», що знаходиться у селі Лопухово, Тячівського району, працівники державної лісової охорони встановили шлагбаум при в’їзді в лісництво й оновили журнал реєстрації відвідувачів, аби почати роботу з «чистого листка». Адже через КПП в Лопухово проїжджають автівки та лісовози з чотирьох лісництв – Кедринського, Плайського Турбатського та Нересницького. Для посилення боротьби з «чорними лісорубами» встановили працівники і камери відеонагляду в лісі.
 
Спостереження за деревами онлайн і пильний нагляд за автівками є і в Рахівському районі. Звісно, не революційну, але ефективну технологію взяли на озброєння лісівники ДП «Рахівське ЛДГ». Район вкритий густими лісами, а отже потрапляє до групи ризику. І хоча встановлення системи відеонагляду – задоволення не з дешевих, окупляються такі затрати сповна.
 
Процедура візиту в лісовий фонд наступна: на контрольно-пропускному пункті черговий з ранку до пізднього вечора пильно стежити за рухом відвідувачів, аби не проґавити важливого. Черговий заповнює графи в журналі реєстрації відвідувачів дату, № п / п, П.І.Б., документ, який засвідчує особу, мету візиту, час прибуття-вибуття та відкриває шлагбаум. При цьому камери відеонагляду також ведуть свій облік і передають в режимі онлайн відео в Рахівський лісгосп.
 
Лісівники Закарпаття, перш за все, закликають усіх жителів та туристів, хто буває у лісі, відпочивають чи прийшли по гриби-ягоди, реєструватися для своєї ж безпеку у чергового та дотримуватись «Правил безпеки в лісі», не смітити і пам’ятати, що пильне око камер відеонагляду спостерігає за всіма, а недобросовісні відвідувачі понесуть покарання. Адже державна лісова охорона завжди на варті, щоб уберегти лісові масиви.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.