Лісівники Ясінянського лісомисливгоспу дбають про комфортний відпочинок

На Тячівщині безкарно вирубують дуби (ВІДЕО)
12.08.2018
ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ!
13.08.2018

Лісівники Ясінянського лісомисливгоспу дбають про комфортний відпочинок

На території ДП «Ясінянське  ЛМГ» облаштована  велика кількість місць для зручного, та безпечного відпочинку у лісі та на території лісфонду.

Директор ДП «Ясінянське ЛМГ» Василь Теличук: «Рекреаційні пункти розташовані в найбільш доступних і комфортних місцях, вони раціонально організовані, мають мережу доріг, прогулянкових маршрутів, місць відпочинку і стоянок. Для тих, хто хоче організувати пікнік з ночівлею передбачена ділянка для розбивки наметів».

Роботи з будівництва, благоустрою та обслуговування рекреаційних пунктів на території Ясінянського лісгоспу проводяться за власні кошти підприємства та силами працівників державної лісової охорони.

В.o. інженера з рекреаційного благоустрою Надія Марусяк наголошує: «Ми пропонуємо відпочинок активний, пізнавальний. Для цього облаштовано та промарковано туристичні маршрути, екологічні стежки, які приведуть вас до неймовірних краєвидів , памяток  природи. А також нових  рекреаційних пунктів. Натомість ДП «Ясінянське ЛМГ» просить лише поважати працю інших: не смітити, не нівечити споруди і берегти ліс. – Тобто, дбати про те, аби відпочинок тут і надалі залишався затишним та комфортним».

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.