Лісівники Виноградівщини долучилися до розчищення Тиси від сміття

Ліс та сила вітру: буревій на Рахівщині поламав понад 71 га лісу
23.08.2017
Аварійний міст у селі Ганьковиця відновили завдяки лісівникам (ВІДЕО)
27.08.2017

Лісівники Виноградівщини долучилися до розчищення Тиси від сміття

Під час сплаву від Хуста до Виноградова активісти водного туризму зібрали цілу купу пластикових відходів.

Ініціатором боротьби з брудом на головній річці краю виступила регіональна фундація українсько-угорської молоді.

До акції активно долучилися працівники управління у справах національних меншин Закарпатської ОДА, Виноградівської райдержадміністрації, благодійний фонд «Виноградів» та Виноградівського державного лісового господарства.

На  човнах чиновники і  активісти цієї п’ятниці здійснили сплав по Тисі від Хуста до Виноградова і зібрали  цілу купу пластикових відходів.

Наша Тиса об’єднує багато країн і народів, недаремно по ній проходить чимало туристичних маршрутів.- зійшовши на берег, поділився враженнями від водного туру нач. управління у справах національностей і релігії Йосип Резеш.-  Не тільки ми, але й закордонні любителі водного туризму  захоплюються  красою річки. Та ці враження часто псують  засмічені береги.

Організатори сплаву також повідомили, що подібні акції з очищення Тиси планують проводити щоквартально.

Варто також зазначити, що човни учасників акції причалили до берега біля автомобільного моста під Чорною горою. Це місце на Тисі вважається одним із найпопулярніших для сотень виноградівчан, які в літню спеку  звикли  з дітьми плавати і прохолоджуватися у воді. Прикро, але й тут на березі річки повно сміття, за ціле літо ніхто так і не подбав про те, аби створити бодай елементарні умови для відпочинку людей.

Голос Карпат

Коментарі вимкнені.