Лісівники відзначилися на святкуванні в Кам’яниці (ФОТО)
31.08.2019
На Закарпатті відновлюють історичний шлях прокладений за часів Чехословаччини (ВІДЕО)
02.09.2019

Лісівники Виноградівського лісгоспу загасили пожежу

Сьогодні, 31 серпня на території виноградників у селі Черна спалахнула пожежа. Займання сухої трави, чагарників та виноградників виникло внаслідок необережного поводження з вогнем місцевими жителями.

Сильні пориви вітру та спека сприяли швидкому поширенню вогню, полум’я наблизилось до помешкань людей, а також до лісу. Пожежа простягалась на 1000-1300 метрів, місцями наблизилась до лісового масиву на відстань до 200 метрів (кв. 111 Затисянського лісництва).

Силами державної лісової охорони ДП “Виноградівський лісгосп” та місцевих жителів пожежу вдалося локалізувати. Для запобігання поширенню вогню з використанням трактора було облаштовано мінералізовані смуги шириною 5-6 метрів, а також проведено вирубування чагарників. За допомогою засобів пожежогасіння, якими укомплектована лісова охорона, вогонь вдалося ліквідувати.

Наразі на місці пожежі проводиться патрулювання із залученням представників державної лісової охорони підприємства, місцевих мешканців та мисливців УТМР з метою уникнення повторного загоряння.

Вкотре закликаємо населення не палити суху траву та контролювати багаття під час пікніку, не розводити вогонь у лісі та дотримуватися правил пожежної безпеки!

Коментарі вимкнені.