Рейдовою бригадою ДП «Ужгородське лісове господарство» виявлено лісокрадіїв (ВІДЕО)
14.10.2018
На Ужгородщині розпалі сезон полювання на фазана
15.10.2018

Лісівники Воловеччини закликають берегти ліс від вогню

Звертаючи Вашу увагу на ту шкоду , яку завжди завдає неконтрольований, іноді випадковий вогонь у лісі, полі, на бескидах чи полонині, застерігаємо Вас – будьте обережні при поводженні з ним !

Не розпалюйте вогнищ будь-де ; чи то на відпочинку , чи на пасовищах при догляді за громадською худобою , у полі чи просто так, не дозволяйте цього робити дітям.

Не проходьте поряд пустощів дітей з вогнем, сірниками не зробивши їм зауваження про небезпеку.
На відпочинку, перед тим, як піти геть з лісу, поля, берега річки чи струмка – вогнище старанно погасити, переконавшись у тому, що воно не запалає знову.

Нагадуємо про те , що у відповідності до чинного законодавства пали сухих трав ,чагарників , що у полі , лісі , на полонинах , бескидах , розведення багать у лісовому фонді під час пожежонебезпечного періоду крім спеціально відведених для цього місць – заборонені. Винні – крім адміністративної (ст..77 , 77.1 КУпАП) , у залежності до заподіяної природі шкоди , можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності.

Лісокористувачі, землекористувачі – повинні виконувати вимоги пожежної безпеки , передбачені нормативними дозвільними актами на лісокористування та землекористування.

У школах, навчальних закладах та дошкільних установах педагогами, вихователями повинна проводитись відповідна роз’яснювальна робота.

Якщо сталося лихо і пожежа все-таки виникла , вона повинна бути ліквідована в максимально стислі терміни і усією громадою, а спрямовувати дії по її ліквідації будуть працівники лісогосподарських підприємств, державної служби надзвичайних ситуацій, та інших компетентних структур.

Сподіваємося на розуміння та підтримку по попередженню пожеж у лісах , випалювання сухої трави , чагарників у полі, на полонинах гір.

Захистимо природу : ліси, флору і фауну від знищення вогнем.

Контактні номера телефонів для повідомлень про виникнення лісових пожеж , та оперативного реагування на їх попередження та ліквідацію (24-9-32 -черговий лісгоспу), (25-1-51 – Підполозянське лісництво), ( 25-7-12 -Пашківецьке лісництво), (25-7-54 -Жденіївське лісництво), (41-2-44 – Нижньоворітське, Верхньоворітськн лісництва), (22-4-51 – Верхньоволовецьке лісництво).

 

Коментарі вимкнені.