На пульсі Берегівщина. Лісівники з компетентними органами затримали браконьєрів
23.02.2018
Валерій Мурга взяв участь у засіданні Державної екологічної інспекції
24.02.2018

Лісівники Воловеччини готуються до весняного заліснення

Кожного року весняній лісокультурній кампанії у Воловецькому держлісгоспі передує копітка робота лісівників по створенню проектів майбутніх лісів, у яких на основі лісівничої науки до деталей пропрацьовано всі нюанси даної роботи. Як результат цього є розроблені лісничими кожного лісництва проекти лісових культур та природного поновлення.

Ці проекти ще раз перевіряє та остаточно затверджує до впровадження спеціальна комісія обласного управління лісового та мисливського господарства до складу якої входять  провідні лісівники та науковці. Ось і вчора, 22 лютого,  відповідальні працівники ДП «Воловецьке лісове господарство» захистили розроблені ними проектні документи.

Проектами на 2018 рік передбачено провести заліснення на площі 122.6 гектарів, які вийшли з-під суцільних вирубок попередніх років. З яких, 39.6 гектарів шляхом створення лісових культур та 82.4 гектарів – шляхом природного поновлення. У 2017 році відповідно було заліснено всього 211.6 гектарів, з них 83 гектарів лісових культур та 128.6 гектарів природного поновлення.

 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.