Лісівники Ужгородського лісгоспу встановили альтанки біля «ведмедів»

Лісівники Виноградівщини вчили лісовій грамоті малечу
16.11.2018
Закарпатські лісівники підвищували квалифікацію у напрямку охорони праці
19.11.2018

Лісівники Ужгородського лісгоспу встановили альтанки біля «ведмедів»

Лісівники Ужгородського держлісгоспу встановили новенькі альтанки для відпочиваючих. Одна бесідка розташована в буковому лісі – між селами Кам’яницька Гута та Кам’яниця. Друга – на трасі «Львів-Самбір-Ужгород» на межі Ужгородського та Перечинського районів.

Директор Ужгородського держлісгоспу Василь Кий:

«Класичних рекреаційних комплексів, на превеликий жаль у нас поки що немає. Однак є у нас місця відпочинку – бесідка, мангал, місце для збору сміття. З останнього – ми зробили бесідку поблизу нашого держлісгоспу для місцевих жителів та завершуємо на трасі біля джерела з водою, там де масове скупчення людей. У планах – побудова рекреаційного комплексу біля кордону зі Словаччиною. Уже є проект, розчищена ділянка і з весни 2019 року плануємо його почати будувати».

Мальовничі краєвиди, що відкриваються над селами Ужгородщини, ваблять багатьох туристів і жителів міста Ужгород. І при самому Ужгородському держлісгоспі є музей під відкритим небом, ексклюзивний арборетум з унікальними червонокнижними рослинами на навчально-пізнавальна стежка «Гірські породи та мінерали Карпат», на якій представлені ексклюзивні гірські породи». Тож тепер всі охочі зможуть здійснити пішу екскурсію та насолодитися краєвидами Ужгородського району та відпочити.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.