Лісівники Тячівського лісгоспу підготували дарунки до Дня Святого Миколая

Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» застерігають від незаконних рубок новорічних ялинок
18.12.2017
Привітання з Днем Святого Миколая Валерія Мурги!
19.12.2017

Лісівники Тячівського лісгоспу підготували дарунки до Дня Святого Миколая

День святого Миколая – це день вшанування пам´яті Святого Миколая Чудотворця у католиків і православних. Свято вважається одним із найбільш шанованих у православному світі. Святий Миколай вважався «всіх предстателем і заступником, всіх скорботних утішником, всіх сущих в бідах притулком, благочестя стовпом, вірних поборником», а сьогодні Микола вважається покровителем мандрівників і мореплавців, а також захисником дітей.
 
Це свято з нетерпінням очікує малеча, адже вранці під подушкою неодмінно буде подарунок від Чудотворця.
 
Допомогти святому Миколаю у Тячівському районі взялися й лісівники Тячівсьокого держлісгоспу, щоб діти отримали солодощі до свята.
 
“Уже не за горами різдвяні свята. Завтра ми відзначаємо одне з найбільш улюблених християнських свят – День Святого Миколая. Цього дня кожна дитина чекає на тепло, любов та щирі обійми, від яких оченята малечі світяться від радості й щастя. Діти переконані: хто вірить і молиться, того неодмінно почують. Святий Миколай і цього разу почув їхні прохання. Бог не може прийти на землю сам, однак він дає можливість людям, які прагнуть допомогти іншим, подарувати свою ласку, тепло серця та того, чого найбільше потрібно. На цьому тримається наш світ”, – відзначила директор Тячівського держлісгоспу Наталія Катреняк.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.