ЛІСІВНИКИ ТЯЧІВСЬКОГО ЛІСГОСПУ СПІЛЬНО З БІЙЦЯМ ДСНС ТА К З МПО В ТЯЧІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЛІКВІДУВАЛИ ПОЖЕЖУ

У Мокрянському лісомисливгоспі висадили понад 5 тисяч штук саджанців
17.04.2019
Закарпатських лісівників переодягли в уніформу нового зразка (ВІДЕО)
18.04.2019

ЛІСІВНИКИ ТЯЧІВСЬКОГО ЛІСГОСПУ СПІЛЬНО З БІЙЦЯМ ДСНС ТА К З МПО В ТЯЧІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЛІКВІДУВАЛИ ПОЖЕЖУ

Цими вихідними до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння сухої рослинності в с. Нересниця Тячівського району. На місце події виїхали вогнеборці та лісівники.

По прибуттю з’ясувалося, що на великій площі горіла суха трава, самосіви та чагарники. Також вогонь ледве не поширився на лісовий масив. До ліквідації були залучені працівники ДП «Тячівське ЛГ», вогнеборці місцевої пожежної охорони та місцеве населення.

Загалом на місці події працювало близько 30 чоловік з них -5 чоловік державна лісова охорона, 5 чоловік – працівники місцевої пожежної охорони, 5 чоловік – члени УТМР та місцеве населення.

Спільними зусиллями вдалося ліквідувати загоряння. Крім того, не допущено загоряння лісу Тарасівського лісництва ДП «Тячівське ЛГ» Вогнем пройдено близько 1,0 га сухої трави на сільгоспугіддях громадян

Лісівники та пожежники також висловлюють подяку жителям, які вчасно реагують на загоряння на полях і закликають жителів Тячівщини відмовитися від практики спалювання сухої трави, листя, чагарників. Давайте будемо свідомо дотримуватися правил пожежної безпеки, спільно дбати про стан нашого довкілля, екосистему краю!

Коментарі вимкнені.