Лісівники та рятувальники Виноградівщини навчають громадян правил поведінці в лісі

У Закарпатському ОУЛМГ відбулась лісовпорядна нарада
09.07.2018
Візит словацьких лісівників на Закарпаття – зміцнення двосторонньої співпраці
10.07.2018

Лісівники та рятувальники Виноградівщини навчають громадян правил поведінці в лісі

Рятувальники та лісівники навчають громадян правил безпеки під час відпочинку на природі.
 
По всій території краю спостерігається тепла, по-справжньому літня погода. Тож громадяни активно вирушають на відпочинок у парки, лісові масиви, до ставків, озер, річок. З кожним днем кількість відпочивальників буде невпинно зростати, адже літо — пора відпусток, літніх канікул, коли більшість людей проводять вільний час на природі. Проте не варто забувати про елементарні правила безпеки під час перебування у лісах, парках, на водоймах. Адже позитивні емоції можуть бути затьмарені пожежею чи іншою небезпечною подією. Саме тому сьогодні, 9 липня, працівники державної лісової охорони та пожежно-рятувальної служби Виноградівського району відправились на патрулювання лісовими масивами в урочище “Теплиця”, що на околиці Виноградова та задля спілкування з жителями району.
 
Фахівці Виноградівського держлісгоспу та ДСНС спілкувалися з людьми, які відпочивали в лісі та розповідали, як не допустити виникнення лісової пожежі, не травмуватися під час купання, що робити у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Не обійшли вони увагою і рибалок, які постійно збираються вздовж берегової лінії на риболовлю. Співробітники лісової охорони та служби порятунку розповіли гостям лісових масивів, яких правил необхідно дотримуватися під час перебування на водоймах.
 
Усім, хто перебував у лісовому масиві, лісівники та рятувальники вручили інформаційні листівки, нагадали про правила пожежної безпеки у лісах та лісопаркових зонах, наголосили на відповідальному ставленні до збереження навколишнього середовища.
 
У цілях пожежної безпеки, ДП “Виноградівський Держлісгосп” обладнав ставок природного походження під пожежну водойму та встановив спеціальні знаки інформаційного характеру із зазначеними номерами телефонів відповідальних осіб для оперативного реагування.

Коментарі вимкнені.