Лісівники Свалявщини підгодовують диких тварин, щоб ті пережили лютий холод

Врятований у Карпатах турист-німець розповів, як після кожного повороту очікував побачити хату або село (ВІДЕО)
27.01.2019
Стало відомо, скільки браконьєрів зупинено на Хустщині
28.01.2019

Лісівники Свалявщини підгодовують диких тварин, щоб ті пережили лютий холод

Найтяжче в зимовий період буває диким звірам і птахам. Тому користувачі мисливських угідь та лісівники Свалявщини заздалегідь подбали про них.

Адже в лісах живуть представники класів птахів та ссавців. А саме: угруповання кабана, козулі, олені, лані, ондатри, єнотоподібні собаки, норки американські, фазани, зайці, тощо.

У період, коли сніг покриває землю значним шаром, всім тваринам стає важко добути собі корм. Тому саме в цей час користувачі мисливських угідь спільно з лісовими господарниками активно здійснюють підгодівлю тварин. Без допомоги людей їм просто не вижити.

– Порядний господар починає підгодівлю ще в листопаді місяці, тим самим привчаючи звірів і птахів до місць де їх чекають корми. З випаданням великого снігу, підгодівля тварин збільшується. Лісівники стежать, щоб на підгодівельних майданчиках і в годівницях було зерно, коренеплоди, сіно. Як правило, корми підвозять раз в три доби, – повідомляє Віктор Пукіш, майстер лісу Ганьковицького лісництва.

Як зазначає Василь Керечун, старший майстер лісу Ганьковицького лісництва ДП “Свалявське ЛГ”, днями спільними зусиллями лісової охорони Ганьковицького л-ва та мисливської організації УТМР були доставлені нелегкими шляхом далеко в глиб лісу сіно та кукурудза, щоб лісові мешканці могли підживитися у цей важкий зимовий період.

Лісівники додають, що все травоїдні тварини взимку, а особливо навесні і влітку, потребують солі. Тому користувачі піклуються, щоб на кожному підгодівельному майданчику були обладнані постійно діючі солонці. У зимовий період звірі звикають до солонців і продовжують відвідувати їх і в теплу пору року.

Коментарі вимкнені.