Лісівники разом з учнями шкільного лісництва організували патріотичний флешмоб

Представника Держлісагентства обрано до складу Виконавчого комітету Європейської лісової Комісії ФАО
13.11.2015
Правила користування мисливськими угіддями, боротьба з браконьєрством і захист навколишнього середовища
18.11.2015

Лісівники разом з учнями шкільного лісництва організували патріотичний флешмоб

Цікаву акцію провели днями працівники Кленовецького лісництва, що на території ДП «Мукачівське ЛГ», спільно з педагогами та семикласниками  Верхньовизницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.  Діти, а всі вони є учасниками  шкільного лісництва, разом із старшими наставниками організували своєрідний флешмоб. Із саджанців самшиту висадили клумбу у вигляді Державного герба України – тризуба, підсипали її дрібною тирсою для захисту від морозу.

–Метою цієї акції, — каже лісничий Василь Бідзіля, — було не лише прищепити молодому поколінню любов до національної символіки, виховати почуття гордості за свою Батьківщину, а й водночас навчити дітей любити природу. Адже саджанці потребуватимуть постійно  догляду.

Ідея створити таку природну композицію виникла у працівників Кленовецького лісництва давно під впливом подій у державі в останні два роки. Лісівники навіть заздалегідь підготували ділянку і розробили форму клумби.

А співпраця з учителями та школярами Верхньовизницької школи склалася у лісівників ще з 2003 року. За словами педагога-організатора Анжеліки Сарканич, працівники лісництва не раз забезпечували навчальний заклад берізками і ялинками для оздоблення території. Діти в свою чергу допомагають лісоводам збирати насіння, висаджувати навесні саджанці і доглядати за ними.

У день проведення флешмобу вони також виготовили хвойні гірлянди, котрі  планують покласти 21 листопада, з нагоди Дня Гідності та Свободи, до пам’ятного знаку, присвяченого героям Небесної сотні та воїнам, загиблим у зоні АТО.  Семикласники Мирослава і Крістіна Сарканич, Юлія Кость, Дмитро Хрипта, Станіслав Лось, Христина і Яніна Бачкай зізнаються, що із задоволенням беруть участь у шкільному лісництві. Дехто з них збирається у майбутньому пов’язати своє життя з лісовою галуззю.

На завершення цієї акції лісівники приготували юним природолюбам солодкий стіл.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

[FAG id=3326]

Коментарі вимкнені.