Масштабне святкування Дня лісу в Ужгороді показали з висоти пташиного польоту (ВІДЕО)
17.09.2017
Закарпаття. Турбота про птахів об’єднала школярів з усього краю
18.09.2017

Лісівники подарували ужгородцям дерев’яного гуцула

В Ужгороді 16 вересня, лісівники краю відзначили подвійне свято – День працівників лісового господарства та 25-річницю створення Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства.
У місті з цієї нагоди в парку культури та відпочинку «Боздоський» відбувся святковий концерт і урочисте нагородження ювілярів, начальників управління, які керували лісовою галуззю краю в різні роки та ветеранів галузі. Завітали привітати працівників і перші особи області:
Геннадій Москаль, Віктор Мікулін, Юрій Гузинець, мер міста Ужгород Богдан Андріїв та головний лісівник управління Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга.
З нагоди свята керівник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга урочисто передав міському голові Ужгорода Богдану Андріїву подарунок, який відтепер прикрашатиме Боздоський парк – дерев’яного гуцула, якого зробив різьбяр з Виноградівщини – Іштван Гергей.
Валерій Іванович зазначив, свято відбулося в обласному центрі тому кожен лісівник і, особливо маленькі учні шкільних лісництв мають відчувати свою значущість і належність до великої родини. Наші працівники мають відчувати, що вони заслуговують на шану та повагу. Цьогоріч вдруге, коли представники лісництва вирішили поділитися святом із мешканцями області. Того року в першій столиці Закарпаття, Хусті, а цього – в Ужгороді. І ще більш велику увагу під час підготовки було приділено розвагам для дітей різного віку. У кожній палатці держлісгоспи розмістили чимало локацій, де кожен міг знайти для себе цікаве. До речі, практично на кожній локації діти отримували подарунки та призи, що стало приємною несподіванкою святкування. Подарунок обласному центру – це подяка лісівників, лісовий символ і знак, що на нашу підтримку завжди можна розраховувати.
Богдан Єстафійович подякував лісівникам і за презент для міста, і за все, що вони роблять для збереження і захисту лісів.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.