Лісівники Перечинського лісгоспу розширюють площу лісових розсадників

На Воловеччині росте унікальне дерево (ВІДЕО)
23.10.2018
На Закарпатті лісівники відтворюють ліси і озеленюють край (ІНФОГРАФІКА)
23.10.2018

Лісівники Перечинського лісгоспу розширюють площу лісових розсадників

З метою забезпечення потреб у власному посадковому матеріалі для штучного заліснення ділянок лісу, пройдених суцільними способами рубок, існують постійні та тимчасові лісові розсадники.

Основною метою закладки розсадника є вирощування стійкого садивного матеріалу для створення лісових культур, нових лісів в місцях їх природного зростання.

В Державному підприємстві «Перечинське лісове господарство» активно стартувала осіння лісокультурна кампанія. Майже по всіх підпорядкованих лісництвах вже закладають лісові розсадники для вирощування високоякісного посадкового матеріалу, який в майбутньому забезпечить успішне заліснення суцільних зрубів.

Наразі вже закладено лісові розсадники, площею 0,12 га. В дані розсадники висіяне насіння дуба звичайного та скельного, клена-явора та ясена звичайного.

Першими повністю виконали і навіть перевиконали плани по закладанню розсадників Порошківське лісництво. Вони висіяли насіння клена-явора, ясена звичайного та дуба звичайного у постійний лісовий розсадник в урочищі Свалявка. Площа осінніх посівів в даному лісництві складає 0,04 га.

Роботи по закладанню лісових розсадників будуть продовжені в усіх лісництвах ДП «Перечинський лісгосп» до повного виконання всіх планів.

 

Коментарі вимкнені.