Лісівники Мокрянського лісомисливгоспу активно відновлюють мости та дороги

Неймовірні краєвиди природи Тячівщини(ВІДЕО)
29.06.2020
Петро Лакида, директор Інституту лісового та садово-паркового господарства: Питати, чому ми рубаємо ліс – це як питати, чому пшеницю косимо
30.06.2020

Лісівники Мокрянського лісомисливгоспу активно відновлюють мости та дороги

Після спаду великої води ДП «Мокрянське ЛМГ» розпочало відновлювальні роботи пошкоджених паводком в червні поточного року лісових масивах. Відновлювальні роботи першочергово проводяться в Брадульському, Комсомольському лісництвах.

Станом на 26 червня у Комсомольському лісництві в урочищі «Гладаня» відремонтовано 100 метрів пошкодженої червневим паводком лісової дороги.

Проведено розчистку зсуву грунту, який зійшов на лісову дорогу протяжністю 30 метрів в урочищі «Озерел» Усть-Чорнянського лісництва. На відновлювальних роботах задіяно механізовану техніку ДП «Мокрянське ЛМГ»

Також в урочищі «Озерел» Усть-Чорнянського лісництва проводяться роботи по встановленню перехідного підвісного моста через річку Тересва, який був пошкоджений паводком. Цей місток, як ми вже повідомляли раніше, слугував для перходу в держлісфонд Усть-Чорнянського лісництва працівниками лісової охорони та використовувався для протипожежних цілей, а також використовується місцевими жителями навколишніх сіл.

Коментарі вимкнені.