Лісівники Міжгірщини крокують уперед до переробки деревини (ВІДЕО)

Виноградівські єгері та лісівники підгодовують диких тварин
16.01.2019
Наші щирі співчуття!
16.01.2019

Лісівники Міжгірщини крокують уперед до переробки деревини (ВІДЕО)

Цех переробки Міжгірського держлісгоспу обзавівся новою будівлею, де у найближчий час працівники зможуть приступити до своїх обов’язків. Таким чином лісівники Міжгірщини крокують уперед до переробки деревини для внутрішнього ринку.

Будівля, яка не використовувалась багато років і була занедбана, наразі під керівництвом очільника держлісгоспу пройшла капітальну реконструкцію за рахунок власних коштів.

Працівниками держлісгоспу було замінено дах, вікна, двері, проведено як внутрішні так й зовнішні ремонтні роботи, підведено опалення. Працівники цех переробки на базі ДП “Міжгірське ЛГ” в основному займаються розпилюванням необрізних пиломатеріалів твердолистяних, а також шпилькових порід дерев на дошки.

Працівники, за допомогою технічного устаткування, також займаються переробкою обрізних пиломатеріалів. У подальшому доски ідуть на деревообробні підприємства – Міжгірський лісокомбінат ТДВ та ТОВ «ВГСМ» для виготовлення меблів. У подальшому, цех переробки реалізовує готову продукцію на підприємства, які займаються первинною та вторинною переробкою лісу.

 

Коментарі вимкнені.